Instalacje elektryczne Warszawa

Od projektowania do oddania w użytkowanie

Elektryczność otacza nas z każdej strony, dlatego wykwalifikowani specjaliści z firmy GeekNet rozwiążą Twoje problemy. W zakres naszych usług wchodzą: pomiary, montaż, wymiana i projektowanie instalacji elektrycznych w Warszawie i na terenie całej Polski. Realizujemy zlecenia w mieszkaniach, domach jedno i wielorodzinnych, biurach i lokalach usługowych. Przygotowujemy dokładny kosztorys oraz plan prac, którego potem się trzymamy. Zapewniamy terminową realizację usług.

Po pierwsze bezpieczeństwo

W swojej pracy na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo. Dlatego zawsze po zakończeniu realizacji wykonujemy pomiary elektryczne, których celem jest potwierdzenie sprawności działania.

Kompleksowe usługi elektryczne

Posiadając wieloletnie doświadczenie poparte świadectwami kwalifikacji wykonujemy kompleksowe instalacje elektryczne w Warszawie w korzystnej cenie.

Zakres naszych prac

  • Usuwanie bieżących awarii,
  • Modernizacja i rozbudowa instalacji,
  • Wykonanie okresowych pomiarów,
  • Wymiana rozdzielnic, WLZ-ów, oświetlenia, osprzętu elektrycznego,
  • Realizacja instalacji w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, lokalach usługowych,
  • Pomoc w wyborze osprzętu elektrycznego

Projekty

Sporządzamy kompletne dokumentacje projektowe zgodne z polskimi i europejskimi normami bezpieczeństwa, regulacjami prawnymi oraz najnowszą wiedzą techniczną. Przygotowując projekty opieramy się na szczegółowej analizie budynku i potrzeb Klienta. W oparciu o wieloletnią praktykę budowlaną oraz wiedzę specjalistyczną proponujemy najbardziej funkcjonalne w użytkowaniu rozwiązania. Na etapie projektowania instalacji elektrycznych pomagamy także w wyborze odpowiednich materiałów.

Montaż

Główny profil naszej działalności obejmuje wykonawstwo oświetlenia podstawowego i awaryjnego, a także instalacji przeciwprzepięciowych, siłowych, odgromowych oraz wewnętrznych linii zasilających. Stosujemy metodę puszkową lub bezpuszkową. Wszystkie prace realizowane są zgodnie z przepisami prawa budowlanego.

Modernizacja i wymiana instalacji

Starsze obwody wykonane w dwużyłowym układzie sieciowym TN-C, nie spełniają obecnych norm bezpieczeństwa, dlatego wymagają modernizacji. Remont lub wymiana instalacji elektrycznej zalecana jest w szczególności w przypadku braku możliwości zastosowania wyłącznika różnicowoprądowego, występowania gniazd bez uziemienia, częstych przepięć spowodowanych zbyt małymi przydziałem mocy, niskiej jakości użytych obwodów.

Pogotowie elektryczne 24h

W razie wystąpienia awarii jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę - wystarczy jeden telefon.

Posiadamy wszelkie kwalifikacje i uprawnienia wymagane w zakresie świadczonych usług.

 

Warszawa to główny obszar naszej działalności, jednak realizujemy usługi elektryczne na terenie całej Polski.

Zapraszamy do współpracy.