lessphp fatal error: failed to parse passed in variable @bodyBackground: lessphp fatal error: failed to parse passed in variable @bodyBackground: Alarmy Warszawa - Instalacja i Montaż Systemów Alarmowych | Geeknet
biuro@geeknet.pl Geeknet Geeknet 100
ul. Mogielnicka 30a/19 Grójec 05-600
697-945-366 PLN Hours:Mo-Fr 00:00-00:00

abc_pl

Od projektowania po montaż

Oferujemy montaż systemów kontroli dostępu oraz alarmy. Kompletujemy unikatowe zestawy dla domów, firm, hurtowni, magazynów, sklepów, instytucji publicznych i innych obiektów. Instalacja systemów często jest rozbudowywana o czujki i sygnalizatory. Oferujemy montaż alarmów przewodowych i bezprzewodowych. Wykonujemy kompleksowe zabezpieczenia, opierając się na najnowszych technologiach. Prowadzimy również naprawę i serwis instalacji.  Projektujemy efektywne systemy zabezpieczeń, zintegrowane z telewizją przemysłową oraz wszelkimi urządzeniami inteligentnymi. Instalujemy i konfigurujemy urządzenia umożliwiających podgląd zdalny przez Internet i platformy mobilne z dowolnego miejsca. Zamontowane alarmy nie tylko sygnalizują o pojawiającym się zagrożeniu, ale także odstraszają złodziei i sprawiają, że poczujesz bezpiecznie i pewnie. Wykonujemy instalacje alarmowe z elementami inteligentnego domu.

Zapewniamy kompleksowy i profesjonalny montaż systemów alarmowych. Warszawa i okolice to główny obszar działania naszej firmy. Dostęp do nowoczesnych technologii pozwala nam oferować skuteczne i bezpieczne rozwiązania w konkurencyjnej cenie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowany zespół i wysokiej jakości urządzenia, dzięki czemu sprostamy każdemu zleceniu. Polecamy instalacje alarmowe, które są łatwe w obsłudze, bezpieczne i bezawaryjne.

Dlaczego warto z nami współpracować

Od samego początku naszej działalności zapewniamy wysoki poziom w dziedzinie security.

W przypadku podjęcia z nami współpracy gwarantujemy:

 • bezpłatną wycenę w ciągu 24 godzin,
 • darmowe konsultacje i analizę zagrożenia mienia,
 • indywidualny dobór instalacji monitoringu,
 • najnowsze na rynku rozwiązania,
 • urządzenia zastępcze w przypadku wystąpienia awarii,
 • konkurencyjne ceny,
 • szkolenia z zakresu obsługi systemów alarmowych i monitoringu,
 • obsługę i serwis techniczny w czasie i po zakończeniu okresu gwarancyjnego.

Wykonujemy alarmy w Warszawie i na terenie województwa mazowieckiego.

Instalacje alarmowe 

Zapewniamy kompleksowe usługi -  projektujemy, wykonujemy i serwisujemy instalacje alarmowe. Nasi specjaliści pomogą w wyborze odpowiedniego sprzętu i sposobu montażu oraz odpowiedzą szczegółowo na wszystkie pytania związane z projektem. Doradzamy indywidualne rozwiązania w oparciu o wykonaną analizę zagrożeń i potrzeb Klienta.

Wybór instalacji uzależniony jest od: 

 • rodzaju mienia, które ma być chronione,
 • stopnia zagrożenia,
 • poziomu wymaganej czujności.

 

Szeroki zakres usług 

Podążając za wymaganiami Klientów, oferujemy montaż alarmów w wersji przewodowej lub bezprzewodowej. W zależności od potrzeb wykonujemy systemy alarmowe wyposażone w sterowniki, centrale, czujniki ruchu, czujniki zbicia szyb i wibracyjne, bariery IR czerwieni, czujniki otwarcia bram, okien i rolet oraz syreny sygnalizacyjne. Montujemy systemy przeciwpożarowe szybko wykrywające ogień i umożliwiające łatwą ewakuację. Wykonujemy także systemy monitoringu, instalacje domofonowe i sterowania wjazdem. Tworzymy wizualizacje oraz integrację z kontrolą dostępu i automatyką. Oferujemy także instalacje Systemów Sygnalizujących Włamania i Napady (SSWiN), którego urządzenia rejestrują wkroczenie na teren osoby niepożądanej i sygnalizują ten fakt odpowiednim służbom. Polecamy popularne i sprawdzone przez nas marki produkująca urządzenia zabezpieczające: Siemens, Satel, Roger, Risco, DSC,  Pulsar, BCS, Urmet Miwi, Paradox, Optex, Roger, Commax, Gorke, Jablotron.

 

Dzisiaj praktycznie każdy nowo wybudowany dom czy przedsiębiorstwo wyposażone jest w odpowiednie zabezpieczenia. Montaż systemów alarmowych niesie wiel korzyści. Inwestycja w alarmy domowe i firmowe pozwala zabezpieczyć obiekt przed włamaniem i kradzieżą naszych dóbr materialnych.

Ciągła kontrola 

Integracja systemu z siecią Internet pozwala na kontrolę z odległego komputera czy smartfona. Dodatkowo podłączając centrale z monitoringiem wizyjnym możemy np. po nieautoryzowanym włączeniu otrzymać wiadomość e-mail z obrazem z kamer potwierdzającym zasadność jego uruchomienia się.

 

Rozbudowane instalacje systemów alarmowych mogą być podstawą inteligentnego domu. Dołączając odpowiednie urządzenia możemy kontrolować np. oświetlenie w domu czy automatyczne podlewanie trawy w ogródku.

Funkcję nowoczesnych systemów 

 • sterowanie przez internet,
 • powiadomienie i sterowanie SMS,
 • sterowanie systemem przy pomocy pilotów, kart zbliżeniowych, breloków,
 • automatyczne uruchamianie urządzeń elektrycznych,
 • sterowanie bramą,
 • ostrzeganie o pożarze, wycieku gazu,
 • oraz wiele innych.

 

Nowoczesne systemy alarmowe zabezpieczają teren i mienie przed nieuprawnionym dostępem. W połączeniu z monitoringiem zapewniają maksymalne bezpieczeństwo. Dzięki nim zostaniemy od razu powiadomieni o zagrożeniu.

Obszar działania 

Warszawa to główny obszar naszego działania, świadczymy usługi na terenie wszystkich dzielnic: Centrum (Śródmieście), Wola, Ochota, Mokotów, Żoliborz, Bielany, Bemowo, Ursus, Włochy, Ursynów, Wilanów, Praga Północ i Południe, Targówek, Białołęka, Wawer, Wesoła, Rembertów. Oferujemy montaż alarmów także na terenie całego województwa małopolskiego.

 

Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści udzielą fachowej porady i odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.