lessphp fatal error: failed to parse passed in variable @bodyBackground: lessphp fatal error: failed to parse passed in variable @bodyBackground: Montaż Monitoringu Warszawa | Kamery Przemysłowe CCTV | GeekNet
biuro@geeknet.pl Geeknet Geeknet 100
ul. Mogielnicka 30a/19 Grójec 05-600
697-945-366 PLN Hours:Mo-Fr 00:00-00:00

Montaż monitoringu Warszawa

monitoring

Instalacja kamer to najlepsze rozwiązanie, które zapewnia skuteczne zabezpieczenie mienia firmowego i prywatnych posesji. W połączeniu z alarmami i czujnikami stanowią kompleksowe systemy zabezpieczeń. W dzisiejszych czasach kamery mogą działać w dzień i w nocy, niezależnie od czynników atmosferycznych. Monitoring jest prosty w obsłudze i funkcjonalny.

 

Oferujemy wycenę, projekt i montaż kamer w Warszawie, zapewniamy także serwis w trakcie i po zakończeniu okresu gwarancyjnego. Instalujemy tylko kamery, które posiadają atesty niezawodności działania. Najczęściej wykonujemy montaż monitoringu domów, firm, biur, instytucji, sklepów, hurtowni, magazynów i innych obiektów. Warszawa to najczęstszy obszar świadczenia naszych usług na terenie całej Polski.

Kamery przemysłowe - monitoring  CCTV

Dedykowany dział firmy GeekNet specjalizuje się w projektowaniu i montażu systemów Telewizji Przemysłowych - CCTV (od ang. closed-circuit television). Kamery CCTV odpowiadają za rejestrację obrazu, następnie przekazują do systemu, gdzie zostaje przetworzony i zapisany na dysku twardym. Funkcjonalnym rozwiązaniem, na które decyduje się coraz więcej Klientów są instalacje monitoringu z czujnikiem ruchu, kamery działają tylko w momencie zarejestrowania ruchu.. Jakość obrazu uzależnione jest od klasy sprzętu, na który decyduje się Klient. Wysokiej jakości sprzęt jest w stanie zarejestrować więcej detali, co później umożliwia dokładniejszą analizę obrazu.

Korzyści jakie niesie współpraca z firmą GeekNet:

 • Bezpłatna wycena i konsultacje,
 • Gwarancja odpowiedniego rozmieszczenie kamer przez naszych doświadczonych specjalistów,
 • Poprawny montaż i instalacja,
 • Niezawodna konfiguracja monitorowana 24/7,
 • Całodobowy serwis,
 • Konkurencyjne ceny,
 • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Dzięki integracji z połączeniem internetowym możliwy jest podgląd tego,co się dzieje w domu lub firmie z dowolnego miejsca na świecie.

Dopasowujemy się do Klienta

Każda instalacja projektowana jest indywidualnie, zgodnie z potrzebami i budżetem Klienta oraz przeznaczeniem systemu i stopniem zabezpieczenia, jaki ma zapewniać. Przed zawarciem umowy nasi eksperci wyjaśniają kwestie techniczne, doradzają najlepsze rozmieszczenie systemu i jego dobór.

Instalacja monitoringowe zawsze wykonywane są na najwyższym poziomie, co jest efektem wieloletniego doświadczenie w branży oraz bogatego zaplecza technicznego. Oferujemy kompleksowy montaż monitoringu w Warszawie i okolicach, zapewnimy prawidłową instalację kamer i konfigurację rejestratora, co przekłada się na prawidłowe działanie całego systemu. Naszym celem jest skuteczne zabezpieczenie mienia i bezawaryjność.

Instalacja zawiera:

 • Kamery zewnętrzne lub wewnętrzne,
 • Rejestrator,
 • Dysk HDD,
 • Zasilacz
 • Akcesoria montażowe.

Kamery cyfrowe

Dla naszych najbardziej wymagających klientów proponujemy rozwiązania cyfrowe. Kamery IP zapewniają najlepszą jakość rejestracji obrazu w telewizji przemysłowej. Dzięki integracji z połączeniem internetowym możemy z dowolnego miejsca na świecie kontrolować, co dzieje się w danym obiekcie lub w otoczeniu obserwowanego obiektu.

Cennik monitoringu ustalany jest indywidualnie i zależy od rodzaju oraz ilości zużytych urządzeń i przewodów. Skontaktuj się z nami - przygotujemy bezpłatną wycenę. Dołożymy wszelkich starań, aby wycena wstępna znacząco nie odbiega od ceny ostatecznej.

Sprawdź nasze PORÓWNANIE monitoring CCTV, a cyfrowy.

Miej kontrolę nad swoją własnością. Instalacja monitoringowa, czyli systemu ochrony mienia zapewni Ci pełną kontrolę, pełni on funkcję prewencyjną i poglądową. Oferujemy montaż kamer w Warszawie, w przypadku większych zleceń, działamy na terenie całego kraju.

Obszar działania 

Warszawa to główny obszar naszego działania, świadczymy usługi na terenie wszystkich dzielnic: Centrum (Śródmieście), Wola, Ochota, Mokotów, Żoliborz, Bielany, Bemowo, Ursus, Włochy, Ursynów, Wilanów, Praga Północ i Południe, Targówek, Białołęka, Wawer, Wesoła, Rembertów.

Z nami na pewno będziesz zadowolony. Zapraszamy do współpracy.

kalkulator hddkalkulator hdd